PLASTJANPPUH „PLASTJAN” PIOTR DZIELSKI & JAN WEISBRÓT
SPÓŁKA JAWNA

Mamy przyjemność poinformować wszystkich zainteresowanych, że z firmą NTQ S.C., z siedzibą w Warszawie, współpracujemy od kwietnia 2012 roku w zakresie dostaw maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtryskarki, roboty, urządzenia peryferyjne, układy plastyfikujące oraz części zamienne).

PPUH „PLASTJAN” jako producent wyrobów z tworzyw sztucznych musi spełniać rygorystyczne wymogi jakościowe na sprzedawane wyroby, stąd też wszyscy nasi dostawcy zobowiązani są do przedstrzegania odpowiednich procedur jakościowych.

Firma NTQ S.C. jako autoryzowany i wyłączny przedstawiciel NEGRI BOSSI na Polskę wykonuje te obowiązki wręcz wzorowo, stąd też w ponad czteroletniej współpracy wszystkie nasze zamówienia wykonywane są z należytą starannością . Ponadto, dzięki cenom swoich towarów jest zauważalnym graczem na rynku. Mile widzianym akcentem przy współpracy jest udzielanie korzystnych rabatów. Atutem firmy jest bogata oferta. Pragniemy ją wyróżnić za jej kompletność – jest świetnie dobrana i dopasowana do potrzeb kontahenta. Na wyróżnienie zasługuje komunikacja oraz perfekcyjny serwis.

Współpraca ta pozwala nam zarekomendować firmę NTQ S.C. jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę, znającego i stosującego nowoczesne technologie podczas realizacji inwestycji. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi personelu jest wyróżniającym się zespołem podczas prowadzonych przez na inwestycji.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Państwu NTQ S.C. jako firmę działającą w sposób rzetelny, terminowy i odpowiedzialny.Piotr Dzielski
Herzog
Negri Bossi
BrixiaPlast
Cosberg
Guzzini
Sytrama