Praca

NTQ s.c. zajmuje się kompleksowa, profesjonalną obsługą w zakresie doradztwa produkcyjnego i biznesowego, posiadamy także niezawodny serwis oraz zajmujemy się dostawą maszyn i urządzeń.
www.ntqsc.pl

NTQ s.c. z siedzibą w Warszawie poszukuje pracowników na stanowisko :

Inżynier serwisu

 Miejsce pracy : Warszawa Targówek

Opis stanowiska:
  • Serwis wtryskarek i robotów
  • Uruchomienia, przeglądy, konserwacje, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • Szkolenia z obsługi maszyn i urządzeń peryferyjnych

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (automatyka, elektronika, mechanika i budowa maszyn)
  • ogólna wiedza z zakresu budowy maszyn i automatyki,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne.
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat.B

Dodatkowe atuty:
  • mile widziane doświadczenie w serwisie maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • uprawnienia SEP do 1 kV

 Oferujemy:
  • ciekawa praca w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowa o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • zgrany i pomocny zespół, miła atmosfera,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
  • Szkolenia u zagranicznych kontrahentów
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres : serwis@ntqsc.pl
Prosimy o wpisywanie w temacie wiadomości : Praca/Inżynier serwisu
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
Herzog
Negri Bossi
BrixiaPlast
Cosberg
Guzzini
Sytrama